[woocs style=1 show_flags=0 width='120px' flag_position='right' txt_type='desc']
[woocs style=1 show_flags=0 width='120px' flag_position='right' txt_type='desc']

Newell 4-kanálová nabíjačka pre V-mount

Newell BP-4CH 4-kanálová nabíjačka pre V-mount batérie je profesionálne zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo a pohodlne doplniť energiu článkov, ktoré sú široko používané vo filmovom a fotografickom priemysle. Bez ohľadu na kapacitu a počet batérií, ktoré používate, v určitom okamihu ich budete musieť dobiť. Tu prichádza na pomoc nabíjačka batérií Newell V-Mount – profesionálna nabíjačka, ktorá chráni vaše články a zaisťuje maximálnu životnosť. Stanica vybavená pohodlnou rukoväťou a skladacími nohami môže slúžiť aj ako powerbanka, ku ktorej pripojíte 4-pinový XLR kábel. Tento štandard sa používa napr. v profesionálnych filmových kamerách.

Nabíjačka Newell BP-4CH je vybavená 4 V-mount slotmi, ktoré vám umožňujú rýchlo a pohodlne nabíjať batérie. Použitím pokročilých MCU ovládačov zariadenie poskytne vašim bunkám maximálnu životnosť. Výrobca sa postaral aj o vhodné ochranné systémy. Vďaka nim budú batérie chránené pred prebitím a prehriatím.

Použite výstup „DC Out“ a napájajte fotoaparát priamo z nabíjačky, do ktorej sú zapojené batérie typu V. Jednoducho pripojte zariadenie pomocou priloženého 4-pinového XLR kábla. To je ideálne pre náročných filmárov, ktorí nemajú vždy dosť na 1 plne nabitú batériu typu V.

Nabíjačka Newell má ľahko čitateľný systém indikátorov založený na LED svetlách. Zelené svetlo indikuje plne nabitú batériu a žlté svetlo znamená dosiahnutie 85 % energie. Tento systém uľahčuje používanie zariadenia a riadenie procesu nabíjania. Podobné indikátory sú pripravené aj pre proces vybíjania batérií a ich napájanie s inými zariadeniami pomocou priloženého XLR kábla.

Pri nabíjaní batérií na filme alebo fotografickej súprave nie je ťažké náhodne zachytiť kábel alebo zakopnúť a prevrhnúť nabíjačku. Preto je Newell BP-4CH vybavený špeciálnymi skladacími nožičkami. Hoci aj bez skladacích nožičiek je naozaj ťažké prevrátiť nabíjačku, ich používanie zaisťuje stabilitu a bezpečnosť bez ohľadu na to, koľko batérií typu V v danom čase nabíjate! Nezabudlo sa ani na gumené podložky, ktoré sú ako stvorené na hladké či klzké povrchy.

Vlastnosti
Model: Newell BP-4CH pre V-mount
Vstup: 100-240V, 50/60 Hz, max. 3A
DC výstup: 16.5V, 4.5A
Nabíjací prúd: nabíjanie 1-2 batérií v rovnakom čase: 16.8 V, 3 A x 1-2 ; nabíjanie 3 – 4 batérií v rovnakom čase: 16.8 V, 2 A x 3-4
Odporúčaná teplota okolia: 0 °C – 40 °C
Odporúčaná vlhkosť okolia: 20 % – 90 % RH
Dĺžka kábla: 150 cm
Dĺžka XLR kábla: 300 cm
Farba: čierna
Rozmery: 265 x 103 x 223 mm
Váha: 3300 g

12,00 /deň bez DPH

/deň